هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

4 روش عالی برای پیشنهاد ازدواج عالی تر
ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢٥  

اگر جوانی هستید که قصد ازدواج دارید و البته نامطمئن هستید که راه رسیدن به هدف جدید خود در زندگی مشکلات زیادی رو به رو می شوید آگاهی از اینکه این اصل غیر قابل انکار است و برای دستیابی به موفقیت باید مصائب بسیاری را پشت سر بگذارید .
یادتان باشد که پیشنهاد ازدواج یکی از کلیدی ترین قسمت ها از فرآیند آغاز زندگی مشترک است پس این موارد را به خاطر بگذارید :

• از خود و تصمیمی که گرفته اید اطمینان حاصل کنید
به درون خود نگاه کنید و ببینید که اصلا صلاحیت تشکیل زندگی را دارید و می توانید یک زندگی جدید را پایه گذاری کنید و البته بدون کمک و حمایت هر فردی؟ به هیچ وجه به گفته های دیگران در این رابطه توجهی نکنید و نگران نباشید که دیر می شود یا باید ازدواج گنید که دیر می شود و یا بخت ، بخت اول است .

• به شیوه ای خوب برای پیشنهاد دادن به همسر آینده تان استفاده کنید
ادب و نزاکت را در این رابطه به هیچ وجه نباید فراموش کرد و به یاد داشته باشید که این تصویری برای همسرتان می شود و تا آینده این به همراهش می شود و بهتر است که این خاطره یک خاطره ی ساده و جالب باشد و ادب و کلمات سنگین را فراموش نکنید و فکر نکنید اگر خودمانی یا باهیجان رفتار کنید جالب تر جلوه می کنید .

• همیشه این احتمال را بدهید که شاید جواب منفی بشنوید
چون هنوز در حد یک پیشنهاد ازدواج می خواهید جلو بروید و هیچ خبری نیست فکر نکنید که حتما جواب مثبت می شنوید و برعکس خودتان را برای پاسخ های منفی نیز آماده کنید . طرف مقابل شما حق دارد که برای خود ایده آل هایی را داشته باشد و شاید شما ایده آلش نباشید . و باید در این گونه موارد به راحتی و خونسردی رفتار کنید هرچند برایتان سخت و ناراحت کننده باشد نباید ناراحتی شما به حدی برسد که بروز داده شود .

• بگذارید او نیز به اندازه شما حرف بزند
نباید از ابتدا تا انتها را به حرف های خود اختصاص دهید و وی را خسته کنید شمرده شمرده و با اعتماد به نفس حرف بزنید و هر چند دقیقه سکوت کنید و از طرف مقابلتان بخواهید حرفی بزند تا شما بیشتر با نظرات او در مورد آینده و خوتان با خبر شوید . این را بدانید گکه در این موارد بسیار ضروریست کمتر حرف بزنید و بیشتر بشنوید تا بیشتر حساب کار ذستتان بیاید منتظر تکنیک های

از نظر دادن یادتون نره


کلمات کلیدی: ازدواج