هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

یاد آوری هایی فقط برای همسران
ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢٥  

برای هر زوجی بارها در زندگی مشترک پیش می آید که با یکدیگر و برای صرف نهار یا عمدتًا شام سری به رستوران بزنند . یادآوری نکاتی ساده  از نظر بسیاری از مردان پیش پا افتاده در خصوص رعایت برخی مسائل در مکان های مختلف چون رستوران ها می تواند موجب استحکام روابط زناشویی در سال های نخست زندگی باشد :

• یادتان باشد اگر با همسرتان و بدون سایر اعضای فامیل و بستگان به رستوران رفته اید ، همسر شما تنها با شما در رستوران نشسته است پس منطق این را می گوید که باید تمامی فکر ذهنتان را متوجه همسرتان و حرفهایش کنید .

• یادتان باشد هر از گاهی به چشمان همسرتان خیره شوید و با این کار به او بفهمانید که چقدر به او علاقه دارید .

• یادتان باشد نگذارید اکثرا همسرتان برای رفتن به رستوران به شما پیشنهاد بدهد . سعی کنید اگر ذهنتان به شدت مشغول مسائل روزمره زندگی است اما برای ارائه پیشنهادات متفاوت جایی داشته باشید .

• یادتان باشد که اگر می خواهید با همسرتان به رستوران بروید ، حتما زیباترین لباس هایتان را بپوشید . استفاده از ادکلن را نیز فراموش نکنید .

• یادتان باشد که فرقی نمی کند چند سال است با همسرتان زندگی مشترک دارید .هرگاه به رستوران می روید ابتدا از او بخواهید منو را ببیند و غذای مورد علاقه اش را انتخاب کند سپس شما این کار را انجام دهید . با این کار احترام و بزرگواری او را تایید می کنید .

• یادتان باشد در رستوران با صدای بلند حرف نزده یا نخندید . اگر با همسرتان بسیار دوست و خودمانی هستیدهم به دلیل اینکه آدم های غریبه در اطراف شما وجود دارد ، جانب احترام و سنگین بودن راه هرگز فراموش نکنید .


کلمات کلیدی: همسران