هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

واقعی و عجیب از جهان پیرامونتان
ساعت ٩:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢۸  

مادری با 69 فرزند
بیشترین تعداد بچه ای که از یک مادر متولد شده تا کنون 69 فرزند است !
این مادر همسز اول فئودور واسیلی یف ، روستایی از شویا در 170 کیلومتری مسکو می باشد که طی 27 زایمان ، 16 جفت دوقلو ، 7 سه قلو ، 4 چهار قلو به دنیا  آورده است. نام این مادر در کتاب رکوردهای جهان به ثبت رسیده است .

اعدام 180 نفر برای یک پیپ
روزی ژوزف استالین به بریا رییس پلیس مخفی خود تلفن زد و گفت : من پیپ خود را گم کرده ام ، پس از نیم ساعت مجددا تلفن کرد و گفت : آقای بریا ! بیخود وقت خود را تلف نکن من پیپم را پیدا کردم . (بریا)رییس سازمان امنیت مخوف از استالین معذرت خواست وگفت متاسفانه دیر خبر دادید ما 400 نفر را دستگیر کردیم و 180نفر آنها به پیپ دزدی اقرار کردند و ما نیز آنها را اعدام کردیم.!!!!

مورچه های آدم خوار
بیمارانی که در آسایشگاه جنوب شرقی آمریکا استراحت می کنند از مورچه های معروفی به نام غارتگران آتشی به وحشت افتاده اند . گروهی از محققان دانشگاه می سی سی پی ، دو حمله به بیماران سالخورده را که  موجب مرگشان شده بود گزارش دادند. مورچه ها به صورت گروهی از پایه های تخت بالا می روندو تمام بدن قربانیان خود را می پوشانند . گاز این مورچه ها باعث واکنشی آلرژیک در بدن می شود و می تواند موجب مرگ انسان شود . مورچه های آدم خوار از 60 سال پیش ، از آمریکای جنوبی وارد ایالات متحده شدند و از آن موقع تاکنون در ایالت های شرقی گسترده شدند . رییس گروه محققان در پاسخ به سوالات متعدد خبرنگاران در مورد چگونگی پیدایش این مورچه ها با لبخندی می کوید : خب گاهی انسان ها شکار حیوانات می شوند.

رکورد بیداری دنیا
راجر کی انگلیش جوان 23 ساله ای است اهل کالیفرنیا ، قهرمان بیداری در دنیاست . او موفق شد مدت 288 ساعت یعنی 12 شبانه روز بدون اینکه لحظه ای پلک هایش را روی هم بگذارد ، بیدار بماند . این هم 12 روز بیدار ماندن برای مشهور شدن !


کلمات کلیدی: خیلی جالب