هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

رکوردشکنی چاق ترین مرد دنیا !!!
ساعت ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٧/٢  

اوریب مکزیکی که تا بحال رکورد چاق ترین مرد جهان را از آن خود کرده بود، هم اکنون قصد دارد رکورد دیگری نیز به نام خود ثبت کند. او بتازگی قصد دارد رکورددار کاهش وزن دنیا شود. اوریب (42 ساله) وزنی معادل یک کامیون کوچک (500 کیلوگرم) دارد، و میتوان گفت شش سال است بطور عادی از خانه خارج نشده است. فقط هر از گاهی با تختش حرکت داده شده و با استفاده از جرثقیل به یک کامیون منتقل می شود تا به منطقه یی سرسبز در نزدیکی محل اقامتش، مونتری، برود.

مابقی مطلب را توسط لینک ادامه مطلب ببینید .


اوریب طی دهه 1990 به شدت به غذاهای آماده معتاد شد. او در آن زمان در ایالات متحده زندگی و کار می کرد و پیتزا و همبرگر اصلی ترین غذاهای او را تشکیل می دادند. در بازگشت به مکزیک اوریب که به شدت چاق شده بود به خوردن غذاهای چرب ادامه داد تا آنجا که در ورژن سال 2008 کتاب رکوردهای گینس، نامش به عنوان چاق ترین مرد جهان ثبت شد. دیگر هیچ لباسی در فروشگاه ها به اندازه او پیدا نمی شد و تنها وسیله که برای رفع کسالت داشت گپ زدن با همسایه ها از پنجره کنار تختش بود.

اوریب برای برداشتن چربی های شکمش دست بدامن جراحان شد، اما عمل باعث افزایش چربی و ورم در شکمش شد. همسر اوریب نیز او را ترک کرد و وضعیت سلامت و اقتصادی اش بدتر از پیش شد. او در تلویزیون حاضر شد و تقاضای کمک کرد. اوریب که مادرش مراقبت از او را برعهده دارد، به صورت رایگان تحت درمان چندین پزشک قرار گرفت و با استفاده از یک رژیم پرپروتئین و کم کربوهیدرات کاستن از وزنش را آغاز کرد و اکنون با توجه به سرعتش در وزن کم کردن قصد دارد نامش را بابت وزن کم کردن نیز در کتاب گینس ثبت کند. پیش از این روزالی بردفورد امریکایی که در سال 2006 درگذشت، رکورد کاهش وزن زنان را برای خود ثبت کرده بود. او توانسته بود بیش از 350 کیلو وزن کم کند. رکورددار کاهش وزن در مردان جان بروئر مینوش است که توانسته حدود 400 کیلو وزن کم کند. اوریب می گوید قصد دارد تا سال 2010 وزن خود را به 115 کیلو برساند. یعنی حدود 380 کیلو از وزن خود را کم کند. او قصد دارد پس از رسیدن به این وزن از خانه خارج شود و زندگی خود را به آگاهی دادن به دیگران در مورد تغذیه سالم بگذراند.

 


کلمات کلیدی: خیلی جالب ،کلمات کلیدی: ترین ها