هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

هر ماه با یک طالع بینی
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢۳  

طالع بینی هر12 ماه سال برای شما. هر ماه با یک طالع بینی


شما می توانید طالع ماه تولد خود را در این قسمت ببنید .درضمن اگر مایل باشید میتوانید با ذکرنام و ماه تولد خود از ما بخواهید برایتان فال بگیریم و مطمئن باشید که اگر نیت نیک در دلتان باشد فال همانگونه نیک خواهد شد کافیست امتحان کنید.

با صداقت قلبی ، شخصیت زیبایی خواهید داشت.
• فال این ماه برای شهریوری های عزیز(مخصوص آقایان)

1-شما انسانی شجاع و باشهامت هستید که از گفتن حرف دل خود به دیگران هیچ واهمه ای ندارید و به راحتی می توانید از حقوقی که درحال پایمال شدن از شما می باشد دفاع کنید.

2- بیشتر اوقات در حال پرخاش با جنس مخالف خود هستید و بلافاصله از کرده ی خود پشیمان می شوید میدانیدچرا؟خوب کافیست نکته ی بعدی را مطالعه کنید.

3- قلبی رئوف و مهربان دارید ولی می ترسید که آن را به ملا عام بگذرید که نکند کسی از آن سوئ استفاده کند چون ...

4-چون شما در بسیاری از روابط احساسی و عاشقانه خود شکست خورده اید و نمی خواهید کسی از راز دلتان آکاه شود و شروع به بازی گرفتن آن کند.

5-در کارهای شخصیتان بسیار مدبر و با دقت هستید و این به شما کمک می کند تا در آینده نه چندان دور به مراتب بالاتری دست پیدا کنید و نتیجه کا خود را ببینید.

6 -هم اکنون نیتی هم در دلتان هست که از 2 ماه پیش به دل شما راه پیدا کرده است اما بهتر است بدانید در هر کاری بهتر است قبل از شروع و قدم نهادن به طرف هدفتان ا افرادی عاقل و باتجربه در آ کار استفاده کنید البته این کار برای شما سخت خواهد بود زیرا....

7- زیرا شهریوری های باشهامت و مهربان یک ایرادی هم دارند که اگر آن را بتوانند اصلاح کنند کلی موفق تر از آنی میشوند که انتظار دارند و آن هم...

8- اعتماد به نفس بالایشان هست که فکر می کنند به تنهایی می توانند تصمیم های خوب برای خود بگیرند که این البته گاهی اوقات خوب می باشد اما فقط گاهی اوقات.

9- در ازدواج انسان موفقی می باشید چون بیگدار به آب نمی زنید البته اگر تا به حال ازدواج نکرده اید،اگر هم ازدواج کرده اید همسر شما بایدبه داشتن شوهربا انضباتی مثل شما بسیارخوشحال و از خدا ممنون باشد که شما همسر ش شده اید چون اکثر خانم ها از آقایان بی نظم متنفرند و بر عکس از آقایان منظمی مثل شما به قدر جان خوششان می آید

10-به زودی خوابی خواهید دید که تعبیر بسیار خوبی برایتان خواهد داشت و جرقه ای در ذهن شما ایجاد می کند که بعدا باعث موفقیت شما می شود.ان شاالله که همینطور برایتان تعبیر خواهد شد.

• فال این ماه برای شهریوری های عزیز(مخصوص خانم ها)

1-شما باید بدانید که ماه تولدتان بسیار ماه نیک و زیبایی می باشد و مسلما تا ابد از اینکه در این ماه پر از زیبایی ها متولد شده اید پشیمان نخواهید شد زیرا در آداب معاشرت بسیار تبحر دارید و اطرافیانتان به این قدرت و نفوذ شما در بین مردم و به خصوص جنس مخالفتان حسادت می ورزند آقایان بسیار از شما خوششان می آید چون اکثر آقایان از افراد بانفوذ و قدرتمند خوششان می آید و این نکته باعث می شود که در کارهای خود موفق باشید.

2- بله شما تا بحال از کارهای خود کمتر پشیمان شده اید ودر اکثر موارد تصمیم گیری های درستی انجام داده اید و کار تازه ای را هم که دنبال می کنید انتهایش به روشنی و موفقیت بالایی خواهد رسید البته هر کاری با توکل به خدا و نیت پاک قلبی حتما به خوبی و نیکی منتهی می شود

3- چهره ی زیبایی دارید اکثر شهریور ماهی ها چشمان کشیده و میشی دارند و پوستی جو گندمی که این ها به اضافه رفتار های عاطفی و پر مهرتان شما را به ملکه ای مهربان تبدیل می کند اما همین خصوصیت شما را بسیار تحت خطر قرار خواهد داد زیرا بیشتر افراد در پوست دوست علنا به شما دشمنی می کنند و وقتی آسیبشان رابرسانند از خود پرده بر می دارند و شما آنها را خواهید شناخت.

4- بسیار وفادار  به عهد هستید به طوری که در قول و قرار هایی که می گذارید بسیار مصمم هستید و به خاطر اینکه عهد خود و قولی که دادید را نشکنید هر گونه سختی را متحمل می شوید و به دوستان خود بسیار وفادارید

5-قدرت بدنی خوبی دارید و در ورزش های رزمی می توانید بدرخشید زیرا با کمی تمرین می توانید خودی نشان داده اکثر ورزشکاران خوب ما در زمینه ی ورزش های رزمی شهریوری بوده اند که از آنها میتوان سارا ناموری و نیوشا مرادی را نام برد که هر دو از قهرمانان جودو می باشند.

6-به بازیگری وموسیقی علاقه خاصی دارید و از موسیقی هایی که در سبک کلاسیک باشند علاقه بیشتری نشان خواهید داد و اکثر زمان استراحت خود را مایلید با یک موزیک ملایم و کم سروصدا سپری کنید.

7- انسان فوق العاده اجتماعی هستید و از میهمانی های شلوغ و پر هیجان لذت می برید چون انسانی سرشار از انرژی هستید.

8- در همسر یابی و انتخاب جنس مخالف باید بسیار دقت کنید زیرا پیشنهادهای ازدواج به متولدین این ماه سال بسیار بیشتر از بقیه ی ماه های رومی سال می باشد و چون تنوع افراد زیاد است دقت بیشتری را در انتخاب می طلبد.اما اگر هم ازدواج کرده اید همسر شما از جمله انسان هایی می باشد که تا دم مرگ خاطرات شاد با شما بودن را فراموش نمی کند.

9- نیتی در دل دارید که بهتر است زیاد آن را جدی نگیرید و بهتر است به گذشته تان رجوع کنید و ببینید که قبلا هم مشابه آن را در سز داشته اید و از سرانجام آن راضی نشدید.

10-به سفر علاقه ی خاصی دارید و بعد از هر بار که مشکل خاصی را پشت سر گذاشته باشید ع‍‍‍‌وض استراحت در یک مکان راحت و بی سرصدا یک مسافرت زیبا و پر از سرگرمی را بیشتر می پسندید و همین انرژی تابستان گونه تان را چندین برابر می کند و باعث می شود همه به شما و شاد بودن های زیادتان از ته دل حسادت کنند.

نام خود را در این قسمت ذکر نمایید+ماهی که در آن متولد شده اید
آیا مایلید فال شما حافظ باشد یا غیره؟


کلمات کلیدی: فال ماهیانه ،کلمات کلیدی: طالع بینی