هانی نتوورک

جدیدترین مطالب در مورد خانه و خانواده

3 راهکار و 3 نکته آبی برای آرامش بیشتر آقایان
ساعت ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢۳  

نکته اول : اکثر آقایان فکر می کنند حتی اگر در مورد مسئله ای اطلاعی ندارند ، نباید از سر غرور از کسی در مورد آن سوال کنند .

نکته دوم :‌این که مردی موضوعی را نداند ، مشکل عمده ای نیست ، زیرا همه انسانها تنها بخش خاصی اطلاعات در ذهن خود دائمی دارند و عده ی این افراد معدود است و دلیل نمی شود شما همیشه از این دسته افراد باشید.

نکته سوم : در واقع آنچه مسلم ساز می شود ، ادامه وضعیت ندانستن و استمرار در این حالت است . موردی که گاه در خانواده ایجاد می شود و باعث بروز مشکلات بزرگی می شود .

راهکار اول : اگر شما از این دسته مردان هستید ، سعی کنید خیلی سریع این رفتار را فراموش کنید تا در محیط های اجتماعی مثل منزل ودر جمع حانواده آرامش روانی بیشتری داشته باشید و به خاطر عدم خودخواهی و غرور بیجا محبوب تر شوید .

راهکار دوم :‌شما نه به عنوان یک مرد بلکه به عنوان یک انسان ، اگر به درستی ، حرفی که می زنید آگکاهید ، پای حرفتان بایستید اما بر چیزی که نمی دانتید و آگاه نیستید ، پافشاری نکنید که این مسئله بریتان ایجاد دردسرهای بسیار زیادی خواهد کرد .

راهکار سوم :‌اگر به این نکته برسید که برای رفع نذانستن خود ، از کسی حتی فرزندتان بپرسید ، قدمی برای کسب موفقیت های خود در جمع صمیمی خانواده برداشته اید.

از نظر دادن یادتون نره

 


کلمات کلیدی: راهکار برای آرامش